Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z naszym biurem podróży Iberotravel Incoming z siedzibą w miejscowości Lloret de Mar (Costa Brava). Działamy na terenie całego półwyspu Iberyjskiego,Hiszpania – Portugalia (Barcelona-Malaga-Madryt-Lizbona).

Świadczymy usługi dla biur podróży, firm, szkół… w zakresie rezerwacji hoteli, transferów lotnisko-hotel-lotnisko, rezerwacji biletów wstępów, organizacji wycieczek fakultatywnych z przewodnikiem polskojęzycznym, rezerwacje: sal konferencyjnych, obiektów sportowych itp.

Staramy się zapewnić najlepszą obsługę zachowując konkurencyjne ceny.
Zapewniamy bezpłatną obsługę rezydenta!

Organizujemy wspaniały wypoczynek zarówno dla grup przyjaciół jak i dla klubów i szkół: sportowych, gastronomicznych, muzycznych, tanecznych, językowych oraz wczasy, zielone szkoły, kolonie, wyjazdy firmowe.
W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe programy pielgrzymek i wycieczek objazdowych lub przygotujemy indywidualny program dla grupy. Organizujemy obozy treningowe dla sportowców, współpracujemy z PZLA, ZPRP i innymi klubami sportowymi.
Miejscowość Lloret de Mar posiada świetnie rozwinięta bazę obiektów sportowych znajdujących się w samym centrum miasta.

Jesteśmy blisko naszych Klientów, co pozwala na doskonałą koordynację działań i pełne zaangażowanie w obsługę każdej grupy.

Zapraszamy do współpracy!